Özellikler

Cep Garson piyasadaki diğer uygulamalardan farklı olarak mekanının tüm işleyişini kontrol edebileceğiniz geniş amaçlı özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde işinizin aksamadan devam etmesini sağlarken müşterilerinizin mekana olan bağlılığını artırırı.

Cep Garsonun ilk bakışta akla gelen özelliklerini aşağıda görebilirsiniz. Unutmayın, bunlar sadece ilk akla gelen özellikler. Daha birçok özellik Cep Garson uygulaması içerisinde mevcut.

Ürün Yorumları ve Yönetimi

Müşterilerinize yorum yapma izni verdiğiniz zaman mekanınız ve ürünleriniz hakkında yorum yapabilecekler. Bu özellik sayesinde müşteri dönüşlerini sürekli takip ederek daha iyi bir mekan yönetimi gerçekleştirebilir ve ürünlerinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Masa Aktarma Modülü

Mekanınızda görevli personelinizin görevli olduğu masayı başka bir personele aktarmasını sağlayarak müşterilerinizin garsonlar arasında dinamik olarak paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Mutfak Yönetim Uygulaması

Müşteri siparişleri anlık olarak mutfak personeline yönlendirilecek ve bu sayede zamandan tasarruf edilerek müşteriyi bekletme süreniz eskisinden çok daha az olacak.

Detaylı Bilgi

Detaylı Ürün Seçenekleri

Müşteriler ürünlerin içeriğindeki detaylı seçenekleri kullanarak yemeklerini kendi isteklerine göre değiştirebilecekler. Bu yetenek, mekanınızın müşteri memnuniyetini artırırken müşteri sayınıza da pozitif etki edecek.

Detaylı Bilgi

Sipariş Yönetimi

Müşterileriniz siparişlerini anlık olarak yönetebilecek böylece müşteri ile mekan arasında çok daha şeffaf bir süreç işleyecek. Anlık olarak takip edilen sipariş listesi sayesinde müşterileriniz sürpriz hesaplarla karşlılaşmayacak ve ne kadar ödeyeceğini bilecek.

Detaylı Bilgi

Mutfak Kamerası İzleme

Dünya standartlarını yakalamak isteyen ve mekan temizliği konusunda müşterisini tereddüte düşürmek istemeyen tüm restoran sahipleri mutfaklarındaki kemaralar sayesinde müşteriye canlı görüntü sunmayı amaçlar. Cep Garson bu özelliği sayesinde müşterilerinizin mekanınız hakkındaki görüşlerinin çok daha olumlu olmasını sağlayacak.

Detaylı Bilgi

Stok Yönetimi

Gelen her siparişte farklı bir ürün kullanılacağından dolayı bunların takibini kendi başınıza yapmanız çok zor olacaktır. Ürünlerinizin tariflerini sisteme girdiğinizde her siparişte stoktan eksilecek ürün miktarını bilerek rahatça stok takibi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu sayede ürün kaybınız minimuma iner.

Detaylı Bilgi

Masa Bölgeleri Modülü

Birden fazla oturma bölgesine sahip olan mekanlar için her bölgeyi ayrı ayrı kontrol etme gerekliliği ortaya çıkar. Sipariş alırken hangi bölgeden ne tür sipariş geldiğini bilmeniz hem raporlamada hem de mekan yönetiminde çok işinize yarayacak.

Detaylı Bilgi

Masa Bölgesine Özel Personel

Çalışanlarınız arasında iş ayrımı yaptıysanız ve bu ayrımın takibini tutmak istiyorsanız Cep Garson içerisinde bulunan garson yetkilendirme yeteneği sayesinde personellerinizin yetkilerini yönetebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Hazır Mesaj Özelliği

Garsonla iletişime geçmek için sisteme daha önceden yüklenmiş mesajlar kullanılabilir. Örneğin kül tablası yenilenecek ya da masadaki boş tabakalr toplanacaksa tek bir butona tıklayarak müşteri bu talebini iletebilir.

Detaylı Bilgi

Garsonlara Hesap Yetkisi

Eğer mekanınızda sadece belirli garsonlar hesap almaya yetkiliyse bunları tek tek belirleyebilirsiniz. Yetki vermediğiniz garsona hesap isteme bildirimi gönderilmeyecektir.

Detaylı Bilgi

Online Ödeme Özelliği

Müşteriler dilerlerse hesap ödemelerini online olarak yapabilecekler. Bu sayede yanında nakit bulundurmak zorunda olmayan müşteri kredi kartını kullanarak birkaç saniye içerisinde ödeme yapabilir. Mekan sahipleri bu yöntemle yapılan tüm ödemeleri takip edebilir.

Detaylı Bilgi

Kasada İndirim Özelliği

Verilen sipariş miktarından bağımsız olarak müşterinize özel indirim uygulamak istediğinizde kasa aşamasında dilediğiniz kadar indirim tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize sağladığınız indirimler onların mekana olan bağımlılığını artırır.

Detaylı Bilgi

Yönetici RaporlarıPek Yakında!

Mekanınıza dair tüm bilgiler elinizde olacak. Müşteri portföyünüzden çalışan performanslarına kadar detaylandırılmış raporlama sistemiyle mekanınızın durumunu sürekli kontrol edebileceksiniz.

Detaylı Bilgi

Dil SeçenekleriPek Yakında!

Uygulama içerisinde bulunan dil seçenekleri sayesinde yabancı müşterileriniz zorlanmadan sipariş verebilecek ve mekanınız yabancı müşterilerin de ilgisini çekebilecek.

Detaylı Bilgi

Kur SeçenekeleriPek Yakında!

Farklı ödeme yöntemlerinin yanında farklı kur seçenekleri de bulunduran Cep Garson uygulaması sayesinde Türk Lirası haricinde bir ödeme aracı kullanmak isteyen müşteriler zorlanmadan ödeme yapabilecekler.

Detaylı Bilgi

Karekod Yetki DevriPek Yakında!

Mekan sahipleri izin verdiği taktirde personel bir bölgede yetki devrini kendi kendisine de alabilir. Böylece işler aksamadan olduğu gibi devam eder. Bunun için tek yapması gereken bölgenin kare kodunu okutmak.

Detaylı Bilgi

Cep ÇevirmenPek Yakında!

Uygulama üzerinden sipariş vermek yerine uygulamanın Garson Çağır özelliğini kullanan yabancı müşterileriniz anında çeviri özelliğini kullanarak garsonunuzla yüz yüze iletişim kurabilecek. Bu sayede mekanınızın müşteri bağlılğı artacak.

Detaylı Bilgi